Etykiety / nalepki

Przedstawiamy naszą ofertę w zakresie produkcji etykiet samoprzylepnych papierowych oraz foliowych która pokrywa większość potrzeb związanych z znakowaniem produktów i realizacją akcji reklamowych i promocyjnych.

Etykiety samoprzylepne / etykiety papierowe / etykiety kartonowe / etykiety foliowe / nalepki podłogowe / 3D /

null

PODŁOŻA

Drukujemy na papierach samoprzylepnych białych w wykończeniu błyszczącym, półbłyszczącym lub matowym oraz barwionych w masie,
fluorescencyjnych-neonowych a także na foliach samoprzylepnych białych, srebrnych oraz złotych. Etykiety realizujemy także na
materiałach bezklejowych.
null

DOWOLNE NAKADY

Wykorzystując offsetową i cyfrową technologie druku możemy zrealizować każde zlecenie – od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.
null

PRZESTRZEŃ BARWNA

Wszystkie naklejki drukujemy w przestrzeni kolorystycznej CMYK lub Pantone w ten sposób jesteśmy w stanie wykonać etykiety w dowolnej
kolorystyce.
null

KONFEKCJONOWANIE

Naklejki mogą być pocięte na pojedyncze użytki z nacinanym spodem, co ułatwia odklejanie lub w poręcznych paskach czy arkuszach na których będzie kilka sztuk etykiet naciętych w dowolny kształt.
null

PERSONALIZACJA

Naklejki mogą posiadać zmienne dane np. imiona, numery seryjne, kody rabatowe. Jedyne co należy zrobić to przygotować listę danych.
null

MOC PRZYKLEJANIA

Różne rodzaje klejów pozwalają na przyklejanie etykiet na produkty o wysokiej i niskiej energii powierzchniowej.

KLEJ USUWALNY – nadaje się do naklejania na powierzchniach, których nie chcemy uszkodzić. Etykiety łatwo się usuwają i nie zostawiają śladów.
KLEJ UNIWERSALNY – posiada szerokie spektrum zastosowań, nadaje się do naklejania na szkło, plastik, papier itp.
KLEJ MOCNY – stosowany do trudnych podłoży, daje pewność że etykieta nie odklei się samoistnie od trudnej powierzchni np. szarego kartonu czy podłogi.

null

USZLACHETNIANIE

Etykiety mogą zostać uszlachetnione lakierem UV bądź laminatem matowym lub błyszczącym. Laminat poza właściwościami estetycznymi zabezpiecza wydruk.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

DRUKARNIA OFFSETOWA

33 816 82 98

DRUKARNIA CYFROWA

33 822 80 38

Powiedz nam czego potrzebujesz

  • Skopiuj i wyślij przykładową wiadomość: - Proszę o kontakt w sprawie ... - Mam zapotrzebowanie na opakowania kartonowe, proszę o kontakt. -
  • Obowiązek informacyjny: pokaż pełną treść