BANERY

To jedna ze skutecznych metod reklamy outdoorowej, ale nie tylko. Banery dzięki swojej uniwersalności i trwałości sprawdzą się w pomieszczeniach, jak również na zewnątrz znosząc trudne warunki atmosferyczne. Stosunkowo niskie koszty banerów reklamowych oraz ich trwałość sprawiają, że korzystają z nich lokalne firmy oraz duże korporacje.

BANERY

Druk banerów reklamowych drukujemy na kilku rodzajach materiałów: tkaninie, siatce winylowej, płótnie powlekanym PCV. Poza banerami jednostronnie drukowanymi (tzw. frontlit) w swojej ofercie mamy również druk banerów dwustronnych (blockout), których specjalna budowa nie pozwala na przenikanie promieni światła przez materiał, przez co nadruk jest doskonale widoczny z obu stron.

Banery drukowane są w nowoczesnej technice solventowej na najlepszych maszynach. Druk zachowuje wysoką jakość oraz bardzo dużą wytrzymałość na warunki zewnętrzne. Nadrukowane grafiki posiadają wysoką szczegółowość oraz bardzo dobre nasycenie kolorów. Każdy baner ma wzmacniane brzegi oraz nabijane metalowe, nierdzewne oczka standardowo co ok. 50cm.

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ

DRUKARNIA CYFROWA
PROJEKTY
REKLAMA

33 822 80 38

Zgłoś zainteresowanie produktem!

  • Wypełnij to pole, jeśli chcesz otrzymać wycenę na konkretne zapytanie, pozostaw puste, jeśli prosisz o kontakt.
  • Obowiązek informacyjny: pokaż pełną treść