Projekty

Postaw na sukces i pozwól, abyśmy projektowali dla Ciebie!

W naszym studiu graficznym pracują młodzi ludzie zakochani w projektowaniu z świeżymi pomysłami. Większość z naszych grafików skończyła edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych w kierunku projektowania graficznego więc jeśli potrzebujesz dobrego projektu graficznego to trafiłeś w odpowiednie ręce.

LOGOTYPY

Każdy doskonale wie jak bardzo ważną rzeczą jest logo w aktualnych czasach. Często widząc tylko i wyłącznie znak danej marki (ugryzione jabłko czy gwiazdę w okręgu) wiemy z jaką firmą mamy do czynienia. Każdy biznes czy to mały czy duży powinien być sygnowany dobrej jakości logiem. Logiem, które jest łatwo rozpoznawalne, które nie wymaga odświeżania co kilka lat, logiem które jest wyraźna nawet na tych najmniejszych nośnikach takich jak choćby długopis.

Nasza firma gotowe logo dostarcza z księgą znaku, w której dokładnie opisane jest stosowanie znaku graficznego.

Masz już logo i chcesz go odświeżyć? Chętnie go zaktualizujemy i dostosujemy do papeterii firmowej i innych materiałów reklamowych używanych w Twojej firmie. Tak, aby wszystko było spójne.

OPAKOWANIA

Na projektowaniu opakowań zjedliśmy zęby (klawiatury?). Dlaczego? Oprócz projektów i usług poligraficznych, które wykonujemy również jesteśmy producentem opakowań. Mamy kompletną wiedzę na ich temat, a to przekłada się na efekty w projektowaniu.

IDENTYFIKACJA WIZAUALNA

Na identyfikację wizualną składa się kilka elementów, które możemy wykorzystać w naszej firmie. Głównym bohaterem jest tutaj nasze logo. Kolejnym to nośniki, których użyjemy(papier firmowy, wizytówki, banery czy kasetony). Spójność projektu to klucz. Wykonamy dla Ciebie grafikę, która połączona z Twoim logotypem będzie każdemu kojarzyć się Twoją profesjonalną firmą. Pamiętaj, że identyfikacja wizualna to również internet i wszystkie media społecznościowe tak bardzo ważne w dzisiejszych czasach! To wszystko możemy dla Ciebie zaprojektować.

KATALOGI

Jest to uniwersalna i wszechstronna forma prezentacji, dzięki dużej objętości możemy w pełni zaprezentować najważniejsze informacje. Zaprojektujemy dla Ciebie katalog od zera. Zaczynając od profesjonalnej sesji fotograficznej produktów, kupnem licencjonowanych zdjęć potrzebnych do projektu, a kończąc na indywidualnym projekcie grafiki. Katalog wraz z wszystkimi zdjęciami otrzymasz od nas w gotowych plikach produkcyjnych do druku. Oczywiście druk możesz zlecić również nam!

MATERIAŁY POS (Point of Purchase)

Chcesz zwiększyć sprzedaż swoich produktów, a może rozpoznawalność swojej marki? Na pewno potrzebujesz świeżych projektów swoich materiałów POS. Możemy zaprojektować i zrealizować opakowania typu display, różnego roadzju standy, kiwaki, wobblery, naklejki, stojaki, schelfliner i topery.

ETYKIETY DLA PRZEMYSŁU

Projekt etykiet produktowych wiąże się z przestrzeganiem pewnych standardów i zasad projektowania.
Posiadamy dużą wiedzę dzięki współpracy z wieloma firmami z branży automotive, meblarskich i chemicznych.

KALENDARZE

Kalendarze to reklama firmy która będzie widoczna u Twoich kontrahentów przez cały rok a więc ich wygląd powinien przyciągać wzrok i zwracać na siebie uwagę. Wedle życzeń zaprojektujemy kalendarze planszowe, x-dzielne, plakatowe, biurkowe oraz książkowe. Jeśli masz niestandardowy pomysł my wprowadzimy go w życie aby kalendarz był inny niż wszystkie.

Etapy współpracy

 • null

  WYSŁUCHANIE TWOICH POTRZEB

 • null

  KALKULACJA

 • null

  PRZYGOTOWANIE PROJEKTU

 • null

  PRODUKCJA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

DRUKARNIA CYFROWA
PROJEKTY
REKLAMA

33 822 80 38

Powiedz nam czego potrzebujesz

 • Skopiuj i wyślij przykładową wiadomość: - Proszę o kontakt w sprawie ... - Mam zapotrzebowanie na opakowania kartonowe, proszę o kontakt. -
 • Obowiązek informacyjny: pokaż pełną treść