OKLEJANIE SAMOCHODÓW

Oferujemy profesjonalne oklejanie samochodów i szyb samochodowych. To jeden z najprostszych środków na skuteczne wypromowanie Twojej marki, firmy czy produktu. Dzięki umieszczeniu loga czy nazwy firmy na służbowych pojazdach możesz mieć pewność, że zostaną one zapamiętane zarówno przez potencjalnych klientów na ulicach miast czy przez partnerów biznesowych – podczas podróży służbowych.

OKLEJANIE SAMOCHODÓW

Reklama na samochodach to świetna okazja, żeby przedostać się ze swoim przekazem, a także informacją o marce i produktach do szerszego grona klientów. Nasz zespół składa się z profesjonalnych wrapperów, przeszkolonych do oklejania i stylizacji pojazdów. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami, które gwarantują szybkość i precyzję wykonania powierzonych nam zadań.

Proponujemy wybór pomiędzy dwoma technikami druku: solwentową i latexową, dostosowywaną do Twoich potrzeb i wymagań projektowych. Tworzymy indywidualny projekt graficzny oraz dobieramy materiały do Twoich potrzeb. Wykonujemy również prace wyjazdowe, dojedziemy do klienta oraz salonu.

Pracujemy na foliach 3M, ORACAL I AVERY DENISION

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WYCENĘ

DRUKARNIA CYFROWA
PROJEKTY
REKLAMA

33 822 80 38

Zgłoś zainteresowanie produktem!

  • Wypełnij to pole, jeśli chcesz otrzymać wycenę na konkretne zapytanie, pozostaw puste, jeśli prosisz o kontakt.
  • Obowiązek informacyjny: pokaż pełną treść