OD 1989 roku

W naszej firmie liczy się wiedza. Od ponad 30 lat zgłębiamy wiedzę z zakresu produkcji opakowań kartonowych oraz szeroko pojętej poligrafii. Kiedy wydaje nam się, że wiemy już wszystko, przychodzi zlecenie, które wzbogaca nas o nowe doświadczenia. To właśnie dzięki nim odkrywamy nowe obszary, z którymi wcześniej nie mieliśmy styczności. Zgłębiamy problemy, poszerzamy wiedzę i dbamy o to, aby została ona utrwalona. Dla nas jest to niezwykle istotne, ponieważ dzięki tej wiedzy stanowimy solidnego partnera biznesowego w dobrych i złych czasach. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie rozwiązać wszelkie problemy i opracować koncepcje nawet najbardziej skomplikowanych projektów opakowań. Gwarantujemy niewymierną wartość, jaką jest bezpieczeństwo. Jako producent opakowań kartonowych, zapewniamy bezpieczeństwo począwszy od projektu, poprzez produkcję, aż do dostawy opakowań. Możesz na nas polegać i powierzyć nam najbardziej odpowiedzialne zadania. To dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować pewność dostaw oraz powtarzalną jakość twoich opakowań.

Firma SZUTA Opakowania i Poligrafia Sp. J. została założona w 1989 roku. Jesteśmy firmą rodzinną i wierzymy, że jakość naszej pracy przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

O nas

SZUTA Opakowania i Poligrafia Sp. J.  zajmuje się produkcją opakowań fasonowych z nadrukiem, zarówno z tektury falistej jak i opakowań z kartonu litego.  Tworzymy również projekty opakowań personalizowanych, dopasowanych do produktów naszych klientów. W naszej ofercie posiadamy opakowania farmaceutyczne, opakowania na suplementy diety, pudełka na kosmetyki, opakowania na zabawki, opakowania prezentowe, pudełka z okienkiem. Produkujemy również zawieszki, różnego rodzaju akcesoria dla opakowań, banderole, obwoluty, etykiety samoprzylepne i inne materiały z drukiem offsetowym.

Druk offsetowy na opakowaniach realizujemy w oparciu o wysokiej jakości materiały eksploatacyjne. Dodatkowo powierzchnie zadrukowane opakowań uszlachetniamy różnymi metodami tj.:

  • lakierowanie UV pełne
  • lakierowanie wybiórcze
  • foliowanie  (folia soft touch, folia matowa, folia błyszcząca)
  • tłoczenie
  • hotstamping

W celu uwidocznienia produktu w opakowaniach stosujemy wklejane okienka, wieka z folii biodegradowalnej oraz wykonujemy proste przezroczyste opakowania z twardej folii PET poddawanej recyklingowi.
Naszym klientom zawsze doradzamy w sprawie konstrukcji opakowań, druku czy rodzaju materiału.

Obsługujemy przemysł elektroniczny, maszynowy, metalowy, farmaceutyczny, odzieżowy, ceramiczny i inne.

Nasza Historia

1989 r.

Założenie firmy.

1990 r.

Pierwsze wyprodukowane opakowanie.

1994 r.

Nowa siedziba firmy przy ulicy Inwalidów.

2009 r.

Powstanie działu druku cyfrowego oraz reklamy PS. Reklama.

2012 r.

Przeniesienie firmy do nowego budynku przy ulicy Katowickiej 80.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

PRODUCENT OPAKOWAŃ Z NADRUKIEM
DRUKARNIA OFFSETOWA

33 816 82 98

DRUKARNIA CYFROWA
PROJEKTY
REKLAMA

33 822 80 38

Powiedz nam czego potrzebujesz

  • Skopiuj i wyślij przykładową wiadomość: - Proszę o kontakt w sprawie ... - Mam zapotrzebowanie na opakowania kartonowe, proszę o kontakt. -
  • Obowiązek informacyjny: pokaż pełną treść