Logo

Etykiety przemysłowe na produkty, etykiety znamionowe, informacyjne, itp. Mamy w swojej ofercie etykiety papierowe, które są podstawowym materiałem do znakowania opakowań jednostkowych i zbiorczych. Najczęściej wykonane z papieru offsetowego lub kredy. Ten rodzaj papieru zapewnia dobrą jakość nadruku i jest tanim rozwiązaniem.

Etykiety samoprzylepne drukujemy na papierach samoprzylepnych w pełnej gamie kolorystycznej oraz papierach samoprzylepnych barwionych w masie, fluorescencyjnych - odblaskowych. Naklejki mogą być pocięte na pojedyncze użytki, cięte na arkusze, sztancowane w dowolnym kształcie. Ponadto różne rodzaje klejów pozwalają na przyklejanie etykiet na produkty o wysokiej i niskiej energii powierzchniowej.

Metki adresowe, pielęgnacyjne, reklamowe z dziurką. Oferujemy metki o dowolnym kształcie oraz rozmiarze z możliwością uszlachetnienia folią oraz lakierem wybiórczym. Istnieje możliwość zanitowania otworu aby był bardziej wytrzymały.

Wszywki z oznaczeniem wyrobów tekstylnych, informacją o producencie i produkcie są obecnie wymaganiem norm branżowych. Niezbędne jest umieszczanie danych o wyrobie takich jak: przepis prania, skład surowcowy materiału czy rozmiar. Druk na tiveku zapewnia wysoką jakość i trwałość. Nadruk posiada wysoką odporność na pranie, prasowanie oraz detergenty.

Copyright © SZUTA 2013 All rights reserved